Polityka prywatności:

OKOLANDIA Barbara Panasik, jako podmiot prowadzący sklep internetowy działający pod adresem www.okolandia.pl, zwany dalej "Sklepem" informuje wszystkich użytkowników strony internetowej działającej pod tymże adresem, w szczególności osoby kupujące wyroby sprzedawane przez sklep internetowy działający pod adresem www.okolandia.pl iż:

  1. Sklep zbiera wyłącznie dane osobowe Klientów podawane przez użytkownika strony (Klienta) w treści formularza zamówienia przy składaniu zamówienia, 
  2. Dane osobowe Klienta zbierane przez Sklep wykorzystywane są wyłącznie w celu zawarcia i realizacji umowy kupna-sprzedaży na podstawie złożonego przez Klienta zamówienia, oraz w celach marketingowych Sklepu. 
    Dane osobowe Klienta zbierane przez Sklep nie są przekazywane innym podmiotom.
  3. OKOLANDIA Barbara Panasik, jako właścicielka witryny internetowej działającej pod adresem www.okolandia.pl będzie się kontaktowała z użytkownikami Sklepu - co do zasady - wyłącznie drogą elektroniczną, zaś drogą telefoniczną tylko w przypadku, jeśli okaże się to niezbędne dla należytej realizacji złożonego przez Kienta zamówienia.
  4. Zmian w danych osobowych użytkownika Sklepu można dokonać wysyłając stosowną prośbę drogą elektroniczną na następujący adres e-mail: biuro@okolandia.pl